Kalkulator

close

Sprawdź ile waży mąka, cukier, itp.
Wybierz produkt i podaj jego objętość w ml, lub skorzystaj z miar objętości jak szklanka (250 ml), łyżka (15 ml) czy łyżeczka (5 ml). Możesz też przeliczać w drugą stronę - podać wagę aby poznać objętość produktu.

Objętość
/ml /lyz /szkl /mlyz
Waga /gr
PRZELICZNIK FOREMEK
PRZEPISIE JEST:
O wymiarach [cm]:
X
W DOMU MAM:
O wymiarach [cm]:
X
Kalkulator
L O A D I N G

Wegański blog kulinarny

Kuchnia roślinna jest pełna smaków, kolorów i aromatów. Nie lubi konserwantów i sztucznych barwników. Ma wszystko, czego potrzeba człowiekowi do życia, nie tuczy i potrafi zaskoczyć nawet największych niedowiarków. Za to ją kocham i od lat zarażam tą niezwykłą pasją rodzinę i przyjaciół. Teraz przyszedł czas, by podzielić się nią również z Wami. Mam na imię Ola, a to jest mój wegański blog kulinarny. 

Co tutaj znajdziecie? Zdrowe, wegańskie przepisy na każdą okazję, a czasem też i bez okazji. Garść porad i szczyptę inspiracji. Mnóstwo pozytywnej energii i kulinarnych podróży dookoła świata. Nie zabraknie też zachwytów nad nieoczywistymi połączeniami i wzruszeń, gdy uda się odtworzyć smak z dzieciństwa używając jedynie roślinnych składników. Wegański blog to w moim przypadku także sposób na wyrażenie siebie, bo jak już zapewne zdążyliście zauważyć, jestem jedną z tych osób, które nie potrafią usiedzieć w miejscu.

Gotuję od zawsze, a z racji tego, że cała moja rodzina jest bezmięsna, zdążyłam opanować ten fragment sztuki kulinarnej do perfekcji. Aby ułatwić Wam zadanie, podzieliłam mój wege blog kulinarny na kategorie odpowiadające porom dnia, okazjom, rodzajom dań i dodatkom. Czasami wystarczy bowiem pyszny sos, by zupełnie odmienić charakter potrawy. 

Blog kulinarny wege z miłości do zwierząt

Moja rodzina to nie tylko ludzie, ale także zwierzęta. Jestem mamą dwóch wspaniałych, dorosłych już córek, ale ważne miejsce w moim sercu zajmują także suczka Roksi i kot Andrzej. Prowadząc blog kulinarny wege, wypowiadam się także w ich imieniu. Zachęcam innych do rezygnacji ze spożywania mięsa lub co najmniej jego ograniczenia. Jeśli nie ze względów zdrowotnych to z powodów etycznych. Nie od dziś bowiem wiadomo, że zwierzęta odczuwają ból w ten sam sposób co ludzie, co więcej przejawiają także liczne formy zachowań empatycznych.

Dlaczego o tym wspominam? Bo dieta roślinna to nie tylko sposób jedzenia, ale także sposób bycia. Jeśli więc nie jesteście gotowi by stać się weganami, spróbujcie wegetarianizmu. Podziękują Wam za to zwierzęta, planeta, a i ja się ucieszę, jak któryś z moich przepisów przypadnie Wam do gustu. Smacznego!

Print Friendly, PDF & Email

Kanał Instagram