Kalkulator

close

Sprawdź ile waży mąka, cukier, itp.
Wybierz produkt i podaj jego objętość w ml, lub skorzystaj z miar objętości jak szklanka (250 ml), łyżka (15 ml) czy łyżeczka (5 ml). Możesz też przeliczać w drugą stronę - podać wagę aby poznać objętość produktu.

Objętość
/ml /lyz /szkl /mlyz
Waga /gr
PRZELICZNIK FOREMEK
PRZEPISIE JEST:
O wymiarach [cm]:
X
W DOMU MAM:
O wymiarach [cm]:
X
Kalkulator
L O A D I N G

Kalkulator
30 min Średni 372 kcal
Ulubione

Roślinny qurczak po meksykańsku

Roślinny qurczak po meksykańsku . Czy w Waszej kuchni też pojawiają się  roślinne zamienniki mięsa? Ja  czasami po takie sięgam.  Ważne jest by miały jak najprostszy skład i dostarczały odpowiedniej ilości białka i aminokwasów. Do dzisiejszej potrawy użyłam Qurczaka Mexicano od @roslinnyqurczak. Bardzo dobrze skomponowany smak przypraw i struktura. 

Zamarynowane kawałki podsmażyłam na złoto na oleju  i przełożyłam na talerz. Na tej samej patelni smażyłam pokrojoną w piórka czerwoną cebulę, różnokolorowe papryki, puszkę czerwonej fasoli. Pod koniec dodałam puszkę pomidorów i 3 spore łyżki domowego sosu paprykowego. Przyprawiłam sosem sojowym, płatkami chili i dodałam  po 1/2 łyżeczki papryki ostrej, słodkiej i kuminu. Sól i pieprz do smaku. Wyszło wspaniałe i aromatyczne meksykańskie danie, które podałam  z guacamole zawinięte w tortillę.

Smacznego

Roślinny qurczak po meksykańsku
Print Friendly, PDF & Email

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane

Zobacz wszystkie

Kanał Instagram