Kalkulator

close

Sprawdź ile waży mąka, cukier, itp.
Wybierz produkt i podaj jego objętość w ml, lub skorzystaj z miar objętości jak szklanka (250 ml), łyżka (15 ml) czy łyżeczka (5 ml). Możesz też przeliczać w drugą stronę - podać wagę aby poznać objętość produktu.

Objętość
/ml /lyz /szkl /mlyz
Waga /gr
PRZELICZNIK FOREMEK
PRZEPISIE JEST:
O wymiarach [cm]:
X
W DOMU MAM:
O wymiarach [cm]:
X
Kalkulator
L O A D I N G

Kalkulator
30 min Średni 372 kcal
Ulubione

Śniadanie mistrzyń- grzanki na słodko i słono

Nigdy nie rezygnuj z marzenia, tylko dlatego, że zrealizowanie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

Earl Nightingale

Dzień dobry w niedzielę  Może banalne, ale  bardzo prawdziwe, wszystko co dobre szybko się kończy i nieubłaganie zbliża się koniec  moje wyjazdu i spotkania. Cudowne i  jednocześnie bardzo trudne chwile . Pogoda zmienna ,ale taki mamy klimat i jest przecież koniec listopada. Jednak nad ukochanym morzem i w czasie spaceru po plaży, oddychaniu pełna piersią i napawaniu oczu widokiem -to jaka jest pogoda nie ma znaczenia.

Skoro moje wewnętrzne dziecko zostało zaspokojone to teraz przyszedł  czas na ciało. Przygotowałam śniadanie mistrzyń dla przyjaciół. Grzanki w wersji na słono z pastą z awokado i ciecierzycą, papryka , rukola i prażony słonecznik. Powstała też wersja dla tych co lubią śniadanie na słodko: grzanka z twarożkiem,karmelizowana gruszka,borówki  i miód . Na wierzch dla chrupkości posiekane orzechy.

Print Friendly, PDF & Email

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane

Zobacz wszystkie

Kanał Instagram